Nuk do ta besoni sa shumë ka ndryshuar dhe është plakur Maria nga seriali ‘Për ty’ (Foto)

Seriali ‘Për ty’ me aktorët kryesor ‘Maria’ dhe ‘Antonio’, vite më parë ishte ndër serialet më të shikuar në vendin tonë. Pasi kanë kaluar vite nga xhirimi i kësaj telenovele, aktorja kryesore Ana De la Reguera, të cilën e njohim në rolin e Marisë ka ndryshuar shumë, shkruan lajmi. Në një foto që aktorja meksikane…

Read More