Mariza Ikonomi behet nene per here te pare. Shikoni sa emer te bukur i ka vendosur femijes

Nje lajm i bukur nga Mariza Ikonomi. Ajo ka treguar se eshte bere nene per here te pare dhe ndihet shume e lumtur.

Kengetarja e njohur ka publikuar ne rrjtetet sociale dhe foto me bashkeshortin dhe femijes.

Ajo ka shkruar:“Dhe vjen nje dite qe Zoti te dhuron gjithe Boten dhe e vendos ate ne duart e tua!

Melodia e jetes e sime! MELODY IKONOMI GREÇO!

@blendigreco me dhe gjithe forcen dhe gezimin e kesaj Bote! Te dua “, shkruan Mariza krah fotove me vogëlushen.