Më e bukur se kurrë Xhoana Nano feston 50 vjetorin. Duket si një 20 vjecare. Foto

0
1178

Pas jetes se tyre ne Vjene te Austris Xhona Nano eshte rikthyer ne Shqiperi per te festuar 50 vjetorin e lindjes.

Ajo eshte nje nga ikonat e bukuris Shqiptare edhe pse ne moshen 50 vjec ajo eshte ende e bukur.

Ka qenë artistja e njohur shqiptare e make up-it, Lili Ismaili që ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” një foto të zonjës Nano ku e uron për ditën e saj të lindjes.

“Happy birthday. Koha ka ndaluar për ty”, shkruan ajo në krah të fotos, dhe vërtet, kjo është e para gjë që i shkon ndërmend çdokujt kur shikon këtë foto: Vitet duket sikur nuk kanë asnjë efekt mbi të!