U tha që ishte ndarë nga Mevlani/ Dalin mesazhet e Ledjanës; Ata të dy janë bashkë dhe të lumtur

Puntaten e djeshme Ledjana dhe Mevlani dolen si cift nga Per’puthen duke i bere me ne fund te lumtur fansat e tyre qe e kishin pritur kete moment per shume gjate.

Por, mbremjen e djeshme Ledjana i dedikoi disa fjale Mevlanit ne profilin e saj ne Instagram dhe na beri edhe neve te ditur se puntata e djeshme ishte xhiruar dite me pare dhe zenkat qe ata kane patur ne Instagram kane ndodhur pas daljes se tyre, gjithashtu dhe unfollow qe ata i kishin bere njeri tjetrit ne Instagram.

Ky postim na beri te kuptojme se cifti nuk i ka sheshuar akoma mosmarreveshjet.

Pak me pare Ledjana na tregoi disa biseda ne Instagram me faqen e madhe te demaskimeve “Vipat e Bllokut”. Ne menyre gazmore admini i faqes po “flirtonte” me Ledjanen duke u shprehur se tanime ajo eshte ndare nga Mevlani.