Djali i Taulant Ballës feston ditëlindjen/ Ja dhurata madhështore që mori nga babi deputet

Në familjen Balla sot ka festë! Djali i kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, feston 12-vjetorin e lindjes.

Balla ka ndarë në rrjetet sociale nga festa private për të birin Robin, në momentin kur ai ka fikur qirinjtë ndërsa dhuratë ka marrë një bluzë të skuadrës së zemrës Bayern me emrin e tij.

“GËZUAR 12 VJETORIN ROBIN BALLA”, shkruan Taulant Balla krah fotove.

Çifti Balla janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze./mv.abcnews.al