U nda nga Mevlani, Ledjana nuk e fsheh më dot dhimbjen e madhe/ Fotoja e saj po qarkullon kudo me shpejtësi

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dy prej personazheve më të komentuar dhe të pëlqyer të momentit. Dyshja dolën bashkë nga programi për të vazhduar njohjen e tyre jashtë por gjërat nuk kanë shkuar aspak mirë për ta.

Mevlani u shpreh se lidhja e tyre ka përfunduar dhe se nuk kishte më asnjë kontak me Ledjanën, pasi kjo e fundit e kishte bllokuar në të gjitha rrjetet sociale. Së fundi, Lejdana ka publikuar në rrjetet sociale një video të cilën e shoqëron me një emoji zemër të ndarë në dy pjesë dhe në sfond këngën e Flori Mumajesit dhe Klajdi Haruni, “E para”.

Sigurisht se ku ka dashuri dhe n darje do të ketë edhe dhimbje dhe Ledjana nuk e fsheh këtë.