Nuk e futi Lulzim Basha në lista? Aktori i humorit Julian Deda del me deklaratën e madhe dhe paralajmëron: Një ditë do jem

Aktori Julian Deda në një intervistë për ‘FitStation’ foli për herë të parë për moderatoren Çenkuela Hasa pse nuk pranoi mandatin e ofruar nga kryetari i PD-së, Lulzim Basha!

“Nuk refuzova, nuk isha as i fundit në listë, as nuk jam mërzitur me Bashën. Mund ta quajmë refuzim, por nuk ishte nga këto refuzime të tipit “nuk dua unë”, thjesht ishim dakord të mos përfshihesha.

Unë nuk jam tipi të shkojë në parlament dhe të ul e të ngre kartonat. Unë kam dëshirë të jem aktiv, nuk e mohoj që një ditë mund të jem deputet, por për momentin nuk e shoh të aryeshme”, u shpreh Deda.