Sidrit Bejleri jep lajmin që i gëzoi të gjithë, sot i paska ndodhur mrekullia! Falenderimet për Zotin e Gjithësisë..

Këngëtari i njohur dhe i dashur shqiptar, shkodrani Sidrit Bejleri ka lajmëruar se sot është bërë baba për herë të tretë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai shkruan se ditën e sotme është bërë babai i një vajze dhe falënderon Zotin për këtë dhuratë.

Sot u pasuruam me një dhuratë tjetër të paçmuar nga Krijuesi. Mirëseerdhe mes nesh zemra jonë më e vogël! Falenderimet për Zotin e Gjithësisë!:- shkruan ai në postimin e tij ku bashkangjitur ka postuar dhe një foto të dorës së vogëlushes.

Leave a Reply