Sa bukur tre breza! Pasi prezantoi burrin, gazetarja Eni Vasili poston foton me nënën me duart te barku i saj i rrumbullakosur nga shtatzania

Gazetarja Eni Vasili është në pritjen e ëmbël të dy vajzave. Një pritje që tashmë po shkon drejt fundit.

Me një foto të re ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, gazetarja na prezantoi edhe nënën e saj dhe krah fotos vuri mbishkrimin ‘3 gjenerata’.
ac
Të voglat që ende nuk kanë ardhur në jetë mezi po i pret gjithë familja, e kjo duket qartë. Eni ka hequr dorë nga të qenurit diskrete qëkur e bëri publike shtatzëninë e saj. Të shohim a do vazhdojë të ndajë me publikun edhe kur të vijnë në jetë vajzat.