Po nëna e tij a e pëlqente Ledjanën? Flet hapur Mevlani dhe i tregon të gjitha: Mami im thoshte….

Shume persona jane ne pikepyetje, cfare po ndodh me ciftin? A jane ata bashk? Nese jo perse u ndane? A do rikthehen perseri bashke? Shume e shume pyetje pa pergjigje te cilat si ne ashtu edhe fansat presin me padurim ti marin vesh.

Mevlani nuk është autor i këngës që i dedikoi? Ledjana i nxjerr “të palarat”: Së shpejti vjen versioni zyrtar – Top Channel

Pervec ketyre pyetjeve, ajo cka shume persona duan te dine tjeter rreth tyre eshte: ” Po familjaret?” A e kane pelqyer pjesetaret e familjes se Melvanit Ledjanen?

Pergjigjen e kesaj pyetje na e jep sot Mevlani, i cili ishte i ftuar ne emisionin “Shqiperia Live”. Pasi u pyet, “po mami?” a e pelqente ajo Ledjanen? Mevlani u pergjigj:

“Pavaresisht se cka ajo mendon, ajo kurr nuk nderhyn ne zgjedhjet e mia dhe se e di qe une nuk gaboj asnjehere ne zgjedhjet qe bej”

Nje tjeter pyetje qe atij ju be sot ishte, a e ndiqni njeri tjetrin ne instagram? Ai u pergjigj shkurt duke thene qe jo nuk jane ndjekes te njeri tjetrit, duke e cuar aventuren e tyre dita dites drejt nje perfundimi te “perjeteshem”.