Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSRobert Berisha bën deklaratën e fortë per Nora Istrefin edhe pse kane...

Robert Berisha bën deklaratën e fortë per Nora Istrefin edhe pse kane 4 vite te ndare nga martesa

Para kater vitesh Nora dhe Robert Berisha i dhane fund marteses se tyre. Ata ishin nje nga ciftet me te bukur te showbizit dhe ndajra e tyre ishte shume e bujshme.

Ata jane prinder te nje vajze por edhe pse ata jane ndare ata jane miq te mire.

I ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Roberti i ka habitur të gjithë duke u shprehur se Norën e ka shoqe dhe do e ketë gjithmonë.

Po ti e ke shoqe akoma Norën?

Robert Berisha: Po e kam shoqe dhe gjithmonë do e kem shoqe.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe