Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSNipi shkon me kallash te vras xhaxhain ne Shkoder

Nipi shkon me kallash te vras xhaxhain ne Shkoder

Nje ngjarje e rende u parandalua ne qytetin e Shkodres ku mesohet se nipi ka shkuar me arme te vras xhaxhain e tij.

Por fatmiresishte i riu 29 vjecar eshte arreshtuar nga policia.

Ai aquhej Elvis Kosuri, ndërsa është sekuestruar amra si dhe një sasi kanabisi.

Policia vendore informon se ‘shërbimet e komisariatit të Policisë Shkodër, menjëherë pas marrjes së njoftimit se një konflikt ndërmjet disa familjarëve mund të përshkallëzohej deri në përdorimin e armës së zjarrit, kanë organizuar punën dhe kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, me qëllim neutralizimin e këtij konflikti.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe