Publikohet video ku Liridona futet ne lokal para se te vritej. Video

Eshte publikuar diten e sotme video nga kamerat e lokalit ku po darkonin Liridona me bashkeshortin dhe femijet naten qe ajo u vra ne atentatin e 29 nentorit.

Naim Murseli e ftoi gruan e tij, nënën e dy fëmijëve në darkën e fundit, duke e ditur se pak çaste më pas ndodhi dhe ngjarja qe tronditi te gjithe opinionin publik.