Cfare i tha Naimi babait te tij kur e takoi ne burg

Konfirmohet se babai i Naim Murseli ka takuar te birin ne burg dhe e ka pyetur ate pse ka ndodhur ngjarja qe ka tronditur te gjithe opinionin publik.

Naimi i ka thene babait te tij: “Sot, ato sipas fjalëve të tij që i kam marrë, Naimi as nuk ka pagu 30 mijë euro, as nuk ka ble armë e as nuk e ka ditë për vrasjen atë natë”, tha Shaban Murseli.

Naimi ka mohuar qe te jete personi qe ka paguar 30 mij euro per te vrare Liridonen. Ne ditet ne vazhdim pritet qe prokuroria te zbardh ngjarjen pse ndodhi kjo ngjarje kaq e dhimbshme.

Deklarata e Shaban Murselit nga minuta 34:00: