Një bionde me plotë stil dhe e bukur/ A e mbani mend ‘Zhaden’? S’ju shkon kurrë në mend si duket ajo sot (Foto)

Nje nga emrat dhe figurat me te ndjekur nga Shqiptaret dhe me te komentuar ne ato vite ku shikueshmeria ishte maksiamale.

Nje nga telenovelat me te ndjekura te asaj kohe.Megjithese ky seria ka mbaruar ende ky personazh eshte shume i dashur per publikun shqiptar dhe ende portalet flasin per Zhaden e dikurshme.

Por aktorja Giovanna Antonelli, e njohur si Zhadja pati fituar simpati të madhe të shqiptarëve po ashtu dhe ne bote pas serialeve shume te sukseshme qe ajo interpretonte.

Ajo sot është 43 vjeçare dhe vazhdon të jetë shume e bukur po si dikur plot sharm dhe elegance.

Giovanna eshte ende aktive ne fushen e serialeve dhe gjithmon nuk ndalet duke punuar ne projekte te ndryshme.

Ajo ende eshte aktore e sukseshme dhe nuk i ndalet aktrimit.