Sunday, September 24, 2023
HomeHISTORINëna lind djem binjakë por cuditet kur i shikon. Njeri ishte i...

Nëna lind djem binjakë por cuditet kur i shikon. Njeri ishte i bardh dhe tjetri eshte i zi

Stacy dhe Babajide, një çift me origjinë nga Lagos, Nigeri, kishin një dëshirë të përbashkët si shumë prindër të tjerë: ata dëshironin që vajza e tyre e dashur të kishte një vëlla. Megjithatë, pritjet e tyre u kthyen shpejt në befasi pasi shkuan tek gjenekologu zbuluan se prisnin dy binjak.

Ajo që i priste ishte një surprizë kolosale që nuk e kishin parashikuar. Në momentin që Stacy zbuloi se ishte shtatzënë me binjakë, ajo u pushtua nga një përzierje emocionesh. Gruaja 31-vjeçare nigeriane nuk e dinte se çfarë e priste teksa filloi procesin e lindjes.


Ndërsa Stacy mbërriti në spital për te lindur me prerjen cezariane të planifikuar, emocionet mbushen zemrën e saj. Nëna e ardhshme priste me padurim ardhjen e djemve të saj, Daniel dhe David . Mirëpo, sapo i hodhi sytë, bashkë me të shoqin, i përfshiu një ndjenjë habie e madhe trasnmeton shiko.news

Binjakët ishin të jashtëzakonshëm Daniel dhe David kishin pak ngjashmëri me njëri-tjetrin, me përjashtim të syve të tyre të bukur, kafe të thellë problemi ishte se nje binjak ishte si ne dhe tjetri ishte i bardh.

Nena u shpreh se:“ Nuk kishim asnjë ide për dallimet e tyre gjatë shtatzënisë sime; ultrazërit nuk zbuluan asgjë. Ishte një moment tepër befasues dhe mahnitës kur binjaku i parë, Daniel, u shfaq me flokët e tij të bukur të zinj, i ndjekur nga binjaku i dytë, David, me flokët e tij mahnitëse të artë trasnmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe