Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSFemija 6 vjec vjen nga kopshti.Rrufeja i godet gjatë rrugës për në...

Femija 6 vjec vjen nga kopshti.Rrufeja i godet gjatë rrugës për në shtëpi, vdesin babë e bir

TEKSAS-Një djalë nga Teksasi ka vdekur pasi u godit nga rrufeja teksa po kthehej nga shkolla në shtëpi me të atin.

Autobusi mbërriti dhe solli djalin nga kopshti me vëllai i tij 11-vjeçar.

Ndërsa të tre ecnin në rrugën djali 11 vjecar Elija shkoi në të majtë, ndërsa babai i tij dhe Grejson po ecnin në të djathtë transmeton shiko.news

Grayson po mbante dorën e babait të tij kur rrufeja goditi. Babai humbi jeten ne vend ndersa djali i vogel u dergua ne spital por dhe ai nuk arriti ti mbijetoj rrufese.

Ndersa vellai 11 vjecar shpetoi per mrekulli transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe