Flet 31 vjecari i pare qe u infektua me koronavirus.Ja si e kuptova qe isha infektuar

Ka shkuar ne 10 numri i te prekurve me virus ne Shqiperi.Vetem nje person ka infektuar babain dhe nje person te familjes.

4 jane te shtruar ne QSUT dhe 6 jane ne karantine ne shtepi.Gjendja e tyre eshte normale dhe shpresojme te behem me mire.

Por 31 vjecari ka treguar se ka 36 ore ne spitalin infektiv dhe thote se doktoret kane thene se analizat jane dale pozitiv.

Mora 127 ne telefon pasi nuk isha mire dhe kisha simptomat qe japim mjeket.

Shkova me nje spital privat per nje kurim me te mire por ata me cuan te infektivi.

Por me vone degjoj emrin nga komunikimi qe ministria e Shendetsise beri dhe aty kuptova se jame me infektuar me koronavirus.

I urojme sherim te shpejte.