Dikur quhej fëmija më i bukur ne botë. Shikoni se si duket sot në moshën 20 vjecare

Ne 2007 një vajzë të vogël që u titullua si ” vajza më e bukur në botë “. Nëse ju kujtohet, ajo kishte sy blu-gri, vështirë për t’u harruar! Epo, ajo vajzë e vogël është rritur që atëherë, le t’i hedhim një sy Thylane Léna-Rose Blondeau sot.

Thylane, e cila jeton në Aix-en-Provence, në jug të Francës, është vajza e ish-futbollistit Patrick Blondeau dhe Véronika Loubry, ish-aktore, ish-prezantuese televizive dhe fotografe. Në moshën katër vjeçare, ajo filloi karrierën e saj të modelingut, e cila mori një hov të jashtëzakonshëm. Përveç kësaj, ajo ka realizuar fotosesionin e saj të parë në moshën shtatë vjeçare me fotografin me famë botërore, Dani Brubaker.

Madje, ajo u vëzhgua teksa ecte në rrugë dhe ecte në pasarelë të Jean Paul Gaultier. Në vitin 2015, vajza e re bukuroshe iu bashkua IMG Models dhe që atëherë, karriera e saj është rritur me hapa të mëdhenj. Ajo tani ka një numër të madh të stilistëve me të cilët ka punuar. Gjithashtu, në vitin 2018, ajo themeloi markën e saj të veshjeve, Heaven May.

Tani, Thylane është 20 vjeç
Aktualisht 20-vjeçarja dhe Thylane Léna-Rose Blondeau është ende po aq e bukur sa ishte gjithë ato vite më parë. Ja si është renditur ajo ndër vite:

#84 në 100 fytyrat më të bukura të vitit 2014.
#28 në 100 fytyrat më të bukura të 2015-ës.
#5 në 100 fytyrat më të bukura të 2016-ës.
#2 në 100 fytyrat më të bukura të 2017-ës.


Duke hedhur një sy në Instagramin e saj, ne u mahnitëm, por sa e natyrshme dhe e lehtë është ajo. Një bukuri e vërtetë e përjetshme.