Cmendet 26 vjecarja nga Fieri kryen mardhenie me 15 vjecaren

FIER-Diten e sotme eshte arrestuar nje shtetase nga qyteti i fierit pasi ajo akuzohet se ka kryer mardhenie seksuale me nje te mitur 15 vjece.

Ajo eshte 26 vjecare dhe me inicialet D.M.

Pasi policia ka shkuar ne banesesn e 26 vjecares ka gjetur nje arme gjahu pa leje.

Materialet jane derguar prokuroris dhe po vazhdojne proceduarar.