Publikohen fotot se kush ështe Migena. Nëna e dy fëmijeve që u vra nga kunati ditën e sotme. Foto

37 vjecarja Migena Sinani ishte nene e dy femijeve e cila humbi jeten diten e sotme nga kunati i saj Roland Sinani.

Kunati i saj vrau ate dhe me pas veten mengjesin e sotem.

Mesohet se vellezerit kane qene ne konflikt prej kohesh me njeri tjetrin,


Edhe pse kunata ka qen me djalin e saj ne krevat i ka qen i pameshirshem me pas ka qelluar dy here ne ajer dhe me pas ka qelluar veten.