Zbardhen detaje të reja se si u fsheh arma. Pasi kunati vrau kunatën

0
2644

Nje ngajrje e rende ka ndodhur diten e sotme ku kunati vret me arme zjarri kunaten e tij.

Pasi kunata Migena Sinani po flinte gjume ne dhomen e saj Roland Sinani qe ishte kunati i saj e ka qelluar me plum ne gjoks.Detaje te reja jane zbardhur ky mesohet se vjehrri ka shkuar ka marrë armën dhe e ka fshehur atë mbrapa shtëpisë. Dyshohet se këtë veprim i moshuari nuk e ka bërë për të fshehur ngjarjen, por pasi vuan nga skleroza.

Bashkeshorti i Migenes nuk ndodhej ne shtepi pasi ai punonte taksist dhe ate kohe ai ishte ne pune.