Armaldo mori nje suprize naten e sotme ne BBV nga vajza. Ja cfare i tha ajo

Sot eshte surprizuar Armaldo nga vajza e tij. Ate e kishte marr shume malli per te dhe u emocionua.

Ai kendoi nje kenge kushtuar femrave dhe mori kete surprize te bukur.

Ai u shpreh se ndihej shumë i emocionuar dhe falenderoi Vëllain e Madh për surprizën e bërë.

Nga ana tjetër vajza i uroi finalen.Keto ishin fjalet e vajzes per babain e saj.