22-vjeçari rreh hajdutin e pulave por e gjen belaja më pas

Nje ngjarje ka ndodhu ne Kucove ku mesohet se nje i ri ka rrahur hajdutin e pulave por aq shume e kishte rrahur sa ai humbi jeten pas disa ditesh.

Tani 22-vjeçari Bjorni Shushari eshte arrestuar per vdekjen e hajdutit te pulave.

Por avokati ka shprehur se ai eshte vetmbrojtur dhe ka ruajtur pronen e tij.

I riu eshte student dhe vijon studimet për Ekonomi-Biznes por ate nate ai ndodhej ne shtepi dhe ka ndodhur ky incident.