Sunday, October 1, 2023
HomeNEWSArbana e thotë për herë të parë, çfarë e cmendi ate tek...

Arbana e thotë për herë të parë, çfarë e cmendi ate tek Eduarti

Ajo eshte nje nga moderatoret mete mira dhe shume e dashur per publikun shqiptar.

Por publiku eshte shume i interesuar per jeten e saj private

Ajo vazhdon dhe na surprizon me detaje nga jeta e saj.

Në një “Ask me a question” në Instagram, ajo ka zbuluar se çfarë e ka bërë të dashurohet pas regjisorit Eduart Grishaj.

Një ndjekës e pyet: “Edi, faseta emax i ka dhëmbët dhe ku i ka bërë?”.

Arbana është përgjigjur se dhëmbët i ka të tijat dhe se më ato e mori më qafë.

“Jo mër, të vetat i ka dreqi, me ato dhëmbë na mori më qafë”, shkruan moderatorja.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe