Thursday, September 28, 2023
HomeNEWS34 vjecarja lind femijen 5.2 kg ne shtepi me ndihmen e burrit

34 vjecarja lind femijen 5.2 kg ne shtepi me ndihmen e burrit

BRITANI- Nena 34 vjecare lindi femijen e saj të tretë ne shtepi dhe ai eshte femija me i madh i lindur ne shtepi ne Britani.

Femija lindi 5.2 kg dhe ky eshte femija me e i madh i lindur ne shtepi.

Pas tre oresh mundimesh me ndihmën e bashkëshortit të saj James dhe me pas e dy mamive , ajo lindi fëmijën dhe nuk kishte nevojë qe te shkonte ne maternitet.

Lindja shkoi shume mire dhe nena u shpresh se:“Jam shumë e kënaqur që linda në shtëpi dhe lindja nuk kishte asnje anomali cdo gje shkoi shume mire.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe