Thursday, September 28, 2023
HomeNEWS41 vjecari gjendet i pa jete nga xhaxhai ne vendin e dushit

41 vjecari gjendet i pa jete nga xhaxhai ne vendin e dushit

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Permet ku mesohet se ka humbur jeten nje 41 vjecar.

Ai i ka dhene fund jetes në panelin e dushit në tualetin e shtëpisë.

Xhaxhai i 41 vjecarit ka gjetur trupin ne ambientet e dushit me litar.

41 vjecari jetonte i vetem ne banese dhe njihej si konsumues i lendeve narkotike. Ai kishte dite te tera pa u ushqyer.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe