Zbulohen edhe dy personazhet e dashura te muzikes që i bashkohen “Big Brother VIP”

“Big Brother VIP” po afron dhe çdo dit nga një personazh i ri po zbulohet. Mësohet se dy emra të rinj do të jenë pjesë e reality show-t. Bëhet fjalë për ish-konkurrentin e “Big Brother” Valer Kolnikaj si dhe për kantautorin Robert Aliaj.

Më herët u konfirmuan si pjesë e “Big Brother” edhe Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Albërie Hadërgjonaj.

Ndërkohë përflitet dhe për Ema Andrean, Arjola Demirin, Andi Artanin, Romeo Veshajn, Arjola Demirin dhe Anxhela Peristerin.

Tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim fillimin e reality shoë-t më të ndjekur, për të kuptuar nëse këto emra janë vërtet personazhet e këtij viti apo jo.