VIDEO. Martohet vajza e Tom Doshit. Dasem si ne perralla

Martohet vajza e Tom Doshit Briana me biznesmenin Bruno Çela. Dekori ishte shume i bukur dhe dasma eshte mbajtur ne nje nga lokalet me te bukura ne Tirane.

Lulet shumëngjyrëshe e kanë zbukuruar vendin ku mbahej dasma. Nuk kishte sesi në këtë ceremoni të mungonin dhe personazhet VIP, ku mes të ftuarve ka qenë Luizi dhe bashkëhsortja e tij, Kiara.

Luizi madje në një postim në rrjetet sociale, ka ndarë një foto me djalin e Doshit, i cili e ka mbështetur lojën e fituesit të Big Brother Vip.