Vesa Lumës i ‘thyhet’ zemra (FOTO)

Këngëtarja Vesa Luma është një prej emrave të dashur të skenës shiptare. Së fundmi asaj dhe partnerit Big Basta u është dashur të jetojnë mes Shqipërisë dhe Zelandës së Re.

Pasi përjetuan disa muaj jo shumë të lehtë larg njëri-tjetrit, reperi u rikthye në Tiranë për disa ditë pushimesh. Por ditët kanë fluturuar dhe është momënti që familja të ndahet sërish.

Vesa ka publikuar në ‘Instagram’ një fotografi, në të cilën shihet duke shtrënguar dorën e partnerit të saj. Përkrah fotos ajo ka shkruar: “Do të shihemi së shpejti bebe im”, shoqëruar me imazhin e një zemre të thyer.

Leave a Reply