Vëllai godet me thikë vëllain në Tirane ditën e sotme

Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne Tirane ku vellai ka goditur vellain e tij me thike per ta vrare.

Por me pas 24 vjecari eshte arrestuar nga policia. Ata jetonin ne Paskuqan dhe jane zene per motive te dobeta.

I plagosuri eshte derguar menjehere ne spital dhe eshte jashte rrezikut per jeten.

Policia eshte duke zbardhur shkaqet e ngjarjes.