U harrua Ledjana fare/ Tani të gjitha femrat cmenden pas Mevlanit

Mevlan Shaba, një këngëtar jo shumë i njohur në fillimet e tij, por me hyrjen në programin “PërPuthen” fama e tij u rrit dhe kjo ndikoi edhe në fushën muzikore.

Ishte ndër të parët që hyri në talk shoë-in më të komentuar aktualisht, dhe qëndroi deri ne përfundim të emisionit nga ku edhe doli cift me Ledjanën.Ledjana revealed that they were busy, Mevlani made it 8 to 2 | Kosovo Now

Lidhje kjo e cila nuk zgjati shume pas daljes nga programi por që u komentua shumë edhe pas ndarjes.

Dyshja u bë cifti më i preferuar i ndjekësve të këtij Reality Show dhe shumë prej tyre nuk e besojnë ndarjen e Mevlanit dhe Ledjanës ku mendohet shkak të jetë Antonela.

Një foto ka qarkulluar nëpër rrjete sociale ku shihet nje bukuroshe bjonde e cila është duke pirë dicka në një lokal me Mevlanin.No description available. Ajo e ka postuar vetë foton në rrjetin instagram duke bashkangjitur në të “ta hash fare është por sma var mua jo”.

Nuk vonoi shumë dhe kjo foto u bë virale nëpër rrjete dhe disa e komentonin si në favor të Ledjanës situatën pasi ai “nuk po ia varte bukuroshes bjonde” që do të thotë se mëndjen e ka akoma tek ajo.

E për disa është një situatë e ndërlikuar nga ana e Mevlanit i cili nuk është asnjëherë I njëtrajtshëm por gjatë gjithë kohës në lëvizshmëri.