Sot ajo eshte nje nga femrat me te suksesshme dhe me te njohura te ekranit shqiptar, por a e njhni vajzen ne foto?

Eshte Alketa Vejsiu, moderatorja qe shquhet ne ekran per profesionalitetin e saj dhe me nje rrjedhshmeri mahnitese ne te folur.

Ate e kane zili shume nga femrat qe dalin ne ekranet shqiptare por jo vetem.

Diten e sotme vellai i saj ka publikuar nje foto ku shfaqet se bashku me te ne nje foto to stampuar para shume vitesh .

Alketa Vejsiu sot ka prezantuar festivalin e Sanremos, dhe ne kete dite mjaft te rendesishme per karrieren se saj, vellai i ka postuar nje foto kur ajo ishte ende femije, por bashkangjitur e ka uruar per suksese