Dalin pamjet kur hyn ne skene Alketa Vejsiu ajo i le te gjithe pa fjale italianet

Alketa Vejsiu hyri në skenën e madhe të “Sanremos” dhe endrra e saj u be realitet ajo ka veshur nje fustan shume te bukur një fustan rozë të gjatë.


Ajo eshte pritur me duartrokitje dhe ka ndricuar skenen me imazhin e saj te bukur.


Alketa u ngjit në skenën e famshme krah emrave të njohur duke impresionuar italianet me shkathtesine ne te folur. Ajo gjithashtu ka pershendetur dhe shqiptaret.

Suksese te metejshme per moderatores.