Thursday, September 28, 2023
HomeIDESi të hiqni njollat e djersës nga dysheku

Si të hiqni njollat e djersës nga dysheku

Një dyshek luan një rol të rëndësishëm në jetën tonë, duke na mbajtur ne (por dhe ëndrrat tona) të shëndetshme. Por njerëzit zakonisht nuk dinë ta pastrojnë atë siç duhet.

Nëse dëshironi të pastroni vendin ku flini nga mikrobet, papastërtitë, por edhe nga gjurmët që lëmë kur djersitemi ndiqni këshillat më poshtë:

Çfarë do t’ju duhet:

Detergjent rrobash pluhur

Ujë të ngrohtë

Udhëzime:

Përzieni 1/2 lugë gjelle detergjent pluhur me 250 ml ujë të ngrohtë. Shtoni përzierjen në një shishe specifike dhe sprucojeni mbi dyshek.

E lini 10 minuta dhe më pas e fërkoni lehtë me ndihmën e një furçeje.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe