Shqiptari vret gruan 28 vjecare. La pas 3 fëmijë

GJERMANI-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Gjermani ku ish burri shqiptar ka vrar gruan e tij.

Ajo quhej Jetmira Beka dhe akoma nuk dihen shkaqet e krimit.

Jetmira ishte 28 vjec dhe ish bashkeshori i saj 37 vjec. Çifti mësohet se ishin nga Mitrovica dhe jetonte ne gjermani. Ish-bashkëshorti goditi me thikë Jetmira Bekën duke i marrë jetën.