Detaje të reja. Ja pse e vrau shqiptari gruan e tij nënën e 3 femijeve

GJERMANI-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Gjermani ku ish burri shqiptar ka vrar gruan e tij. Ai e ka rrahur dhunshem në parkingun e një dyqani në Aachen të Gjermanisë.
Ish bashkeshorti e ka dhunuar dhe me pas e ka qelluar me thike. Mehet se 28 vjecarja ishte nene e tre femijeve.

Ajo rrihej vazhdimisht nga burri dhe kjo ishte nje nga shkaqet e divorcit. Ata jane divorcuar por bashkeshorti se ka duruar dot kete gje.

Ne momentin e vrasjes ajo ka qen me motren e saj ku ai e ka qelluar per vdekje.

Autori me pas dorezohet ne polici.