Shkuan me pushime ne plazh. Vajza 14-vjecare humb jeten

Nje vajzë 14-vjecare ka humubr jeten ne plazh pasi ajo eshte rrezuar dhe ka humbur jeten.

Ajo kishte shkuar për një shëtitje buz detit por eshte rrezuar dhe me pas ka humbur jeten. Ajo eshte derguar ne spital por me vone ajo ka humbur jeten nga plaget e marra.

Ngjarja ka ndodhur ne nje plazh ne Britanin e madhe dhe prinderit kane publikuar ngjarjen pasi ata keshillojne te gjithe prinderit qe femijet te mos i len veten ne plazh pasi jane zona qe nuk kane qene me pare dhe ata duhet jene me te kujdesshem ndaj femijeve. Qendroni prane femijeve tuaj.

Familjaret jane te shokuar nga humbja e vajzes se tyre 14 vjecare dhe pushimet e tyre u kthyen ne makth dhe trishtim. shiko.news