Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSShkojnë të hanë në restorant cifti cuditet cfarë gjenë brenda në sallatë

Shkojnë të hanë në restorant cifti cuditet cfarë gjenë brenda në sallatë

Nje cift ka shkuar te drekoj ne nje restorant ne Elbasan dhe kane porositur dhe nje sallate me rukola por ata jane shtangur kur po perzienin sallaten.

Ata gjeten nje krim te gjalle brenda ne sallate ku po ushqehesh me rukola.

Cifti eshte shtangur dhe kjo gje i ka bere pershtypje. Si eshet e mundur qe ne nje restorant llukozos sallata ka brenda dhe krimb? Apo kjo tregon qe sallata eshte bio?

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe