Thursday, September 28, 2023
HomeNEWS"Nusja nga Kruja" kercenon vjehrren duke i thene se "do te djeg...

“Nusja nga Kruja” kercenon vjehrren duke i thene se “do te djeg dhe te pret plumbi”

Histori shqiptare cfare nuk po ndodh ne vendin tone. Nje histori e cuditshme ka qene me te nje vazje 28 vjecare qe ka kercenuar nenen e te dashurit.

Ndersa i dashuri ka perfunduar ne burg per lend narkotike. Ngjarja ka ndodhur ne qytetin e Krujes.

Ndersa 28 vjecarja ka kerkuar qe nena e djalit ta pranoj si nuse shtepie deri sa djali te dal ne nga burgu por nena nuk e ka pranuar ate ne shtepi.

Pasi ajo nuk e ka pranuar “nusja” e ka kercenuar duke i thene se:“Do t’ju djeg dhe ju pret plumbi nëse nuk më mbani në banesë”.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe