Qytetarja habit te gjithe. “E le burrin per Luizin”. Video

Padyshim që prej një muaji kryetema në Kosovë e Shqipëri është Big Brother Vip Albania dhe personazhet aty.

Vlen të theksohet se banori më i përfolur është Luiz Ejlli. Poashtu ai po konsiderohet pretendenti kryesor per fitoren e madhe prej 100 mije eurosh.

Pavarësisht faktit se është në nominim pothuajse çdo javë, dalja e tij nga Big Brother Vip nuk realizohet asnjëherë për shkak të mbështetjes që ai ka jashtë.

Në një video të publikuar në Tik Tok shihet një grua e cila thotë me shaka se ” e lë edhe burrin për Luizin, ai është dashuri”.

Shiko videon: