Publikohet për herë të parë foto e 44-vjecares që u vra nga kunati me sepatë

Nje ngjajre e rende ka ndodhur ne Elbasan ku mesohet se kunati ka vrare motret e gruas me sepate.

Diten e sotme publikohen fotot e Alma Qevani 44 vjecares qe e vrau kunati me sepate pasi ai nuk ajo nuk i hapte telefonin.

Gjykata e Elbasanit caktoi masën e sigurisë së arrestit me burg dhe ai pritet te marre denim maksimal.

Ndersa gazetari Çelmeta ka treguar se:“Dyshohet që konflikti mes tyre mund të ketë qenë për lidhje intime dhe ky mund të ketë qenë edhe shkaku kryesor te ngjarjes. Por pritet qe ngjarja te zbardhet ne ditet ne vazdhim.

p