Po e kërkon burrin në televizor/ Tea habit pasi doli në takim me Andin: Po unë kam qejf edhe Elvisin si t’ia bëjmë tani….

Tea ka befasuar ditën e sotme në studion e Për’Puthen duke thënë se Elvisi është djali i dytë që pëlqen në program.

Pasi i tha në takim Andit se është mes tij dhe dy djemve pasi për ta ka një farë tërheqje edhe pse ai i jep më shumë emocion.

Djali në fjalë ishte Elvisi, me të cilin ka pasur takim më parë. Tea shprehet se me Elvinin është ndjerë shumë komode në takim, por me Andin ka dyshime nëse ai është i duhuri apo jo. Pas deklaratës befasuese në studio Elvisi e ka falënderuar Tean.