Nuk do ta besoni se si duke Luljeta kur ishte e re.Foto

Luljeta Nallbani, ish konkurentja që mori një famë të madhe në programin “Përputhen +40”, e njohur për karakterin e saj “liberal”, u pikas nga mediat rozë në shumë raste.

Ajo shfaqet shumë eks travagante në paraqitje e jashtme, si në veshje ashtu edhe më modelin dhe ngjyrën e flokëve.

Së fundmi ajo ka avancuar dy këngë me bashkëpunim me konkurrentin e ‘PërPuthen+40’, Çimin me titullin “S’ta jap” si dhe “Lulja”.

Të dyja këngët morën klikime të shumta dhe nuk munguan kritikat për tekstin dhe klipin. Luli po bëhet dita ditës më aktive në rrjete sociale, pak orë më parë, kjo e fundit ka publikuar një foto të sajën në moshë të re.

Ajo shihet me një fustan veror me rripa, me aksesor të ndryshëm, me pulla e tokëza, me varëse, unaza e byzylykë, thonjtë e lyer me manikyrë ngjyrë të kuqe, kjo nxjérr në pah natyren e saj ékstràvagante që në atë kohë. Po ashtu ajo ka punuar në Uzinën e Ballshit dikur dhe thuhet se kështu ka qenë gjithmonë.