Nuk do ta besoni sa eshte rritur djali Alketes.Ajo poston foto me djalin

Moderatorja e njohur gjithmone i mban femijet larg ekranit dhe mediave.Ajo eshte nene e dy femijeve Nicol dhe Lionel por ajo rralle publikon foto me femijet e saj.

Por ajo mengjesin e sotem ka publikuar nje foto me djalin ku jane me pushime ne Itali ato ndodhen te gjithe se bashku.

Lionel shihet duke parë nga dritarja e dhomës dhe Alketa shkruan: “Djali im është një burrë i vogël. Rreze drite! Bekim i Zotit!”


Duket se moderatorja ka vendosur të marrë disa ditë pushimeve pas ditëve të ngjeshura me projekte.

Pasi prezantoi në festivalin e Sanremo, ajo u kthye në Shqipëri për të nisur emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.