Një jetë në ekran, Aida Shtino ndryshon ‘look-un’ dhe ja si duket si një vajzë e re (FOTO)

Patjeter qe të gjithë mund tA mbani mend emisionin e famshëm “Njerëz të Hùmbur” të gazetares Aida Shtino. Ndoshta ajo prej vitesh i ka e munguar ekranit, por së fundmi është rikthyer me një emison të ri të titulluar “Identíteti”.

Shtino ka qenë tepër aktive së fundmi në rrjete sociale duke ndarë jo vetëm momente gjatë emisionit, por edhe foto të sajat. Publiku duket se i perlqen keto pamje te reja te gazetares. Per me teper fotoja e fundit e gazetares ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve, pasi ajo shfaqet me një ‘look’ të ri vajzeror.

Vertete ajo ka ndryshuar goxha që nga koha e emisionit “Njerëz të Hùmbur”, dhe ju vete keto ndryshime mund t’i vereni vetë në foto.

“Gjithmonë vëruani veshin shenjave. Vetem kur jeni te kujdesshem ndaj tyre, kuptoni dhe jeni te pergatitur per cdo gje qe ju ndodh ne jete…”, – shkruan Shtino krahas fotos ku ka merrë shumë komplímente për pamjen e saj kaq rinore.