Ju kujtohet bukuroshja ‘Kandi’ tek seriali spanjoll? / Ja si duket ajo sot, dhe sa femije paska (Foto)

Serialet spanjolle dikur dhe telenovelat turke tani kane terhequr gjithmone dhe po e mbajne mberthyer te gjithe audiencen shqiptare pas ekranit te televizionit.

Por nder te gjitha, serialet e vjetra spanjolle duket se jane nder me te pelqyerit, nder to edhe seriali i famshem spanjoll ‘Mendjelehtat nuk shkojne ne parajse’, me 3 aktore kryesore protagoniste.

Nder keto 3 aktore protagoniste kryesore te serialit, ku me e rendesishmja ishte Kandi, dhe aktorja me origjine spanjolle e ka emrin Jacqueline Bracamontes van Hoorde.

Sot bukuroshja Jacqueline banon ne Spanje dhe e ka nderprere karrieren e saj si aktore, e filloi karrieren e saj qe ne vitin 2002. Madje sot ajo ka edhe 5 vajza, qe duket se i ka ngjare komplet asaj ,ne tiparet e fytyres, e syte vecanerisht Nga 5 vajza dy te fundit i ka binjake qe nuk jane identike .

Kujtojme se serialet spanjolle ,vazhdojne te mbeten nder me te preferuarit ne Shqiperi dhe publiku jone ende i kujton.