Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSNiset nga Otranto per ne Vlore me not avokatja perfundon ne spital

Niset nga Otranto per ne Vlore me not avokatja perfundon ne spital

Avokatja Eva Buzo niset nga Otranto, Itali për të mbërritur me not në Vlorë, por pas rreth 27 orësh në det por fatkeqeseisht ajo e ka nderprer kete eksperience 10 mijlje nga Karaburini.

Gjendja e saj eshte perkeqesuar dhe eshte derguar me urgjenc ne spital.

Fatmiresishte gjendja e saj eshte stabilizuar dhe e qendrueshme.

Ajo theu cdo rekord por nuk arriti ta coj deri ne fund udhetimin e saj.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe