Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSNëna heroinë humb jetën pasi fëmija 10 vjec bie ne lumë dhe...

Nëna heroinë humb jetën pasi fëmija 10 vjec bie ne lumë dhe hidhet për ta shpetuar

SHBA-Nena me kater femijet ishte me pushime dhe ishte duke ecur buz lumit kur papritur femija 10 vjec bie ne lume dhe e merr para rrjedha e lumit.

Rryma ishte e shpejte sa e mori femijen perpara.

“Nëna u hodh në lumë për të ndihmuar fëmijën e saj dhe menjëherë filloi të kishte probleme.

Vëllai 18-vjeçar i djalit hyri për të ndihmuar nënën dhe vëllanë e tij, por nenen e moren rrjedhat dhe nuk mund ta kapte dot por femija 10 vjecar shpetoi pasi u kap tek guret.

Ndersa pak me lart ishte dhe babai por nuk e pa skenen qe ndodhi dhe ai u hodh ne lume per te shpetuar bashkeshorten por ajo u zhduk ne rrjedhat e forta te lumit. Me pas ai u bashkua me femijet dhe fatkeqesisht humbi bashkeshorten nga nje gabim shume i vogel.

Nena heroine humbi jeten per te shpetuar djalin e saj 10 vjec dhe trupi i saj u gjet disa kilometra me poshte e mbytur. Transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe