Vlonjati vret gruan e tij ne Greqi duke e goditur me thike ne mes te rruges. Nene e dy femijeve

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Greqi ku mesohet se shqiptari ka vrare me thike ish-gruan e tij.

Eduart Danaj 50-vjeç nga Vlora ka vrare ne Greqi Enkelejda Danaj. Ai e ka goditur me thike dhe e ka lene te vdekur ne vend.

Enkelejda Danaj ishte nënë e dy fëmijëve dhe ajo e ka denoncuar per dhune ne familje.

Ajo e ka denoncuar disa here burrin e saj per dhunen qe shkaktonte ndaj saj por ai nuk ndalej.